© 2021 Nevi Metal - Tüm hakları saklıdır

Çelik Kepenk

En şık tasarımlar.

Çelik Kepenk Sistemleri

Otomatik Kepenk, kalitesi, fonksiyonelliği ve renk seçeneği açısından geniş bir yelpazeye sahip bir malzemedir. Uzun ömürlülüğü ve sağlık açısından uygunluğu nedeniyle en çok tercih edilen sistemler arasında yerini korumuştur. Estetik görünümü ile, mimari çözümlerin en çok çeşidine sahip olan Otomatik Kepenk sistemlerini, ekonomik fiyat ve yüksek kaliteli işçilik ile sunmaktayız. Otomatik Kepenk Projeleri ve keşif için lütfen bizimle iletişim kurunuz..

Otomatik Kepenk Sistemleri, güvenliğin ön planda tutulduğu elektronik eşya, kuyumcu, banka, vs. iş yerlerinde kötü zihniyetli kişileri caydırmak ve güvenliği üst düzeyde tutmak için tercih edilen ve önerilen sistemlerdir.

Genellikle işyerlerinde ve garaj kapılarında kullanılan otomatik kepenk sistemleri, sektörü ne olursa olsun her çeşit ürünün depo ve pazarlamasının yapıldığı dükkânların birinci dereceden güvenliğini sağlamaktadır. Aynı zamanda iyi bir izolasyon ve yalıtım malzemesi olan Motorlu Kepenk Sistemleri, uygulandığı alanları başta zararlı güneş ışınları olmak üzere, toz, nem, yağmur ve rüzgarın olumsuz etkilerine karşı koruma sağlamaktadır, hırsızlara karşı caydırıcı olması ayrıca bir avantajdır. Eski manüel panjurlardan avantajı ve kolaylığı ise genç, yaşlı veya çocuklarınızın bile rahatlıkla tek tuş kullanarak açılıp kapatıla bilir bir hale getirilmesidir